16906505352_9302e47c48_o

Підсумки GENDERMUSEUM 2016

У 2016 двері GENDERMUSUEM залишалися відкритими лише завдяки кампанії #SaveGenderMuseum, що була заснована іспанською феміністкою та активісткою Марією Санчез (Maria Sanchez). За рік GENDERMUSEUM відвідали понад 1000 осіб — студентська молодь, представники та представниці громадських організацій, ЗМІ, державних установ, закладів освіти та культури міста Харкова, гості Харкова з різних міст України та країн світу – Німеччини, Польщі, Австрії, Кореї, Великої Британії, США, Канади, Чехії тощо.
Gendermuseum став проектом Центру гендерної культури, що був відкритий у Харкові за підтримки European Endowment for Democracy. В Центрі було проведено чотири виставки з колекції музею, проводилися різноманітні заходи та зустрічі.

Проект GENDERMUSEUM «Визначні харків’янки» було представлено у художніх галереях Харкова – «Мистецтво Слобожанщини» та «АВЕК». За ініціативи та підтримки партнерів ГІАЦ «Крона» експозиції Gendermuseum – проект «Музей на колесах» побачили біля 2000 школярів у 8 районах Харківської молоді. Gendermuseum взяв участь у Марші рівності, що проходив у Дніпрі.

У листопаді 2016 GENDERMUSEUM взяв участь у V Міжнародному конгресі жіночих музеїв світу, що проходив у Мехіко за ініціативи Міжнародної асоціації жіночих музеїв світу, де представив результати діяльності та виставку проектів «Making HerStory visible».

Команда GENDERMUSEUM щиро дякує всім, хто долучився до кампанії #SaveGenderMuseum та допомагає його зберігати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *