IMG_1863

Спонсор січня — María Sánchez García

María Sánchez García (Guadalajara, Spain, 1985) візуальнийl та концептуальний митець, також відома як Pimienta Sánchez.
Кандидат філософських наук у Fine Arts University in Universidad Complutense de Madrid, факультету Соціології та Коммунікацій, дослідження взаємовідношень між мистецтвом, митцями, та соціальними мережами.
Европейська Волонтерська Організація (EVS) у Східній Україні протягом майже одного року в м.Харків Maрія працювала в Муніципальній Художній Галереї, Літературному Музеї, Гендерному Музеї та багатьох арт виставках та заходах у місті.
На початку 2015 року Марія розпочала “#SaveGenderMuseum” як її власний фінальний проект для програми EVS.
З 2012 року María Sánchez приймала участь у багатьох конференціях, засіданнях та зустрічах з питань мистецтва, культури та комунікацій.
З 2010 року, офіційний Член Правління та Директор у InMediTerraneum Internation Videoart Festival (IMT) http://www.inmediterraneum.com/
Співпрацює з ARTifariti, Міжнародним Зібрання з Мистецьких питань та питань Прав Людини у Західній Сахарі. http://www.artifariti.org/
З 2013 року, Регіональний Директор у Castilla-La Mancha of “Miradas de Mujeres” Національний Арт Фестиваль, Іспанія.
Вона працювала у якості Менеджеру з комунікацій у IMT, ARTifariti, у дорозі (Young Artist Platform), Foro_Sur_Caceres_2013 (Міжнародні Арт Зустрічі), LabLatino та багатьох інших приватних компаніях.
Також відвідувала багато різних курсів та лекцій в інших європейських освітніх центрах, таких як: Central Saint Martins College of Art & Design of London та Université de France.
Maрія приймала участь у колективних арт виставках та арт резиденціях у багатьох різних країнах: HUB Madrid (Мадрід, Іспанія) , Galería Rita Castellote (Мадрід, Іспанія), Shedhalle (Цюріх, Швейцарія), Section Culture de la Région Nord-Pas-de-Calais (Франція) MAMCO (Женева, Швейцарія), CAC Madrid (Мадрід, Іспанія), ARTLESS en (Хямеэнкюрё, Фінляндія), Galería EMMA (Maдрід, Іспанія) , Elora Center for the Arts (Елора, Канада) and Wellington County Museum (Онтаріо, Канада)
2008/09 роки MBA Art Market and Related Businesses, Nebrija University, Business School, Mадрід, Іспанія.
2008 критик, кураторство та кібермедіа (CCC) вчилась у Haute École d’Art et Design, Женева, Швейцарія.
2003/08 бакалавр з образотворчих мистецтв, Universidad Complutense de Мадрід, Іспанія.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *