12247061_806455996141002_2885995675073585723_n

Спонсор травня 2016 — Zafra Violeta

Підтримка травня Zafra Violeta виходить з Formas de Vida, виставковий проент Sala Guirigai (куратор Jose Iglesias Gª-Arenal), який розробляється в 3-х глав по 2016 рік у співпраці з художниками, письменниками, місцевих колективів і об’єднань, використовуючи Sala Guirigai простір як творче ядро та розширювати себе за її стінами.

У другому розділі викладається від фемінізму для використання тих можливостей, які Sala Guirigai пропонує як простір для культурної агітації, щоби збуджувати диалог с Zafra Violeta та #SaveGenderMuseum для взаємодії на переплетения місцевому та глобальному рівнях.

Zafra Violeta є феміністичним простором, що знаходиться в місті Zafra (Badajoz, Spain). Вони організовують зустрічі, щоби висловити протест на сексистські агресії з 2014 року. Zafra Violeta є частиною організацій, від невеликих або великих населених пунктів, утворюють міжнародну мережу основоположне значення для боротьби за права жінок.

Formas de Vida є прикладом практики, які використовують сучасне мистецтво щоби запропонувати співпрацю, яка виходить за межі традиційних меж культури. Співпраця з проектами, такими як #SaveGenderMuseum є одним з найважливішою практикою для еволюції таких колективів як Zafra Violeta, які прагнуть зробити виростити вільне, справедливе суспільство, де відбуваються діалоги за межами географічних чи інституційних меж.

facebook
twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *