image

Спонсорка листопада — Арацелі Корбо Гарсіа

Мене звати Арацелі Корбо Гарсіа (Araceli Corbo García), @aracorbo. Я працюю над документацією у MUSAC (Contemporary Art Museum of Castilla y León) у Леоні, Іспанія. Я люблю мою роботу, я люблю сучасне мистецтво, мені подобаються різні люди, культури, подорожі, зустрічати різні реальності…

Я підтримую кампанію #SaveGenderMuseum тому що, це дозволяє дізнатися (через Марію Санчез) про ситуацію гендерної нерівності в Україні, про можливість пам’ятати про загублені культуру, традиції та самоідентифікацію.

Я хочу, щоби GENDERMUSEUM продовжував існувати завдяки моєму маленькому внеску допоки він не набуде самостійного життя, у якому схвалюватиметься визнання українського суспільства, а не поразка від військових протистоянь.

Невелика локальна боротьба принесе у глобальному сенсі силу, попит на рівність, вільний доступ до культури, захист пам’яті. Це моя відповідальність на моему скромному місці.

Я — феміністка, та я хочу захистити цей проект, у якому стать не грає роль у дискримінації та який робить жінок наявними. Цей місяць означає для мене народження та життя, та я не хочу залишати вмирати те, що має жити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *