miriamjano

Спонсорка листопада 2016 — Мірьям Джано

Мірьям Джан.
31 рік.
Заміжня, три дочки.
Ізраїль, Тель Авів.
Народилася і виросла в Харкові.

Я хочу звернутися до своїх подруг та співвітчизниць. Тим з вас, хто фінансово залежить від чоловіка і відчуває незручність у зв’язку з цим.

Як дівчата виховані на пострадянському просторі, ми приймаємо як належне той факт що чоловік розпоряджається фінансами в нашій родині. Ми розуміємо що я змушені просити гроші і давати звіт за витрати на сім’ю, дітей і себе. Іноді це явище переростає в важіль тиску з боку чоловіка. Те, що він заробляє гроші, дає йому владу над нами і можливість контролювати нас. У деяких випадках навіть дозволяє чоловікові дорікати, принижувати і пригнічувати нас. Іноді нам “перекривають кран” і тимчасово позбавляють коштів в якості покарання.

Той факт, що ми виховуємо дітей і займаємося благоустроєм оселі, не дає нам право бути повноцінними учасницями в розпорядженні сімейного бюджету. Це також не дає нам відчуття безпеки і впевненості в завтрашньому дні, тому що в разі розлучення ми залишимося ні з чим. Якщо вам знайоме це явище. Якщо ви чуєте закиди з боку чоловіка про те що тільки він заробляє, а ви нічого не робите. Якщо ви відчуваєте що це замкнуте коло і що справа зовсім не в роботі і грошах, а в необхідності контролювати вас… Знайте, у цього явища є назва — фінансове насильство в сім’ї.

Чоловік також є жертвою, оскільки йому в руки потрапила «небезпечна зброя», яке дає йому право керувати життям іншої людини. Оскільки він живе в НЕ освіченому суспільстві, яке знаходиться під тиском гендерних стереотипів. Оскільки він бачив спотворену модель відносин між своїми батьками.

Єдиний шлях вирішення цієї проблеми в родині, це складання юридичного документа який регулює відносини (не тільки фінансові) в шлюбі і в разі його розірвання.

Але найважливішим на мій погляд, є освітня робота. Я підтримую діяльність GENDERMUSEUM, тому що вірю в те що завдяки просвітницькій діяльності в нашому суспільстві буде більше щасливих сімей в основі яких лежить повага і взаєморозуміння.

Усіх благ,
Мірьям
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба “Анализ рынков”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *