image02

Спонсорка жовтня 2016 — Габріела Фарнель

Ви можете судити про рівень цивілізованості
народу за соціальним станом жінок.
Домінго Фаустіно Сарміенто,
письменник, педагог і політик

Присвятити себе в загалом культурі, зокрема мистецтву це рішучий крок віри. Знаючи що ні слава, ні багатство є правдивою долею. Прожити життя без зайвих боргів — за щастя.

Співпрацювати з культурними проектами – це наш формат життя, підставляючиь своє плече – знаючи як важко отримати фінансування та реальну, практичну допомогу від державних та приватних сфер.

image03 image00 image01

Як жінка присвячена мистецтву, підтримати розвиток будь-яких дій по забезпеченню рівних прав, освіти і можливостей є моральним обов’язком. Права на рівність будуть існувати тільки тоді коли будемо діяти в тій же площині, коли будемо виступати на пряму, і давати бій. Вже не можемо просто залишити теоретичний слід або благі наміри майбутнім поколінням, нам потрібно діяти за рівність та захищати кожен дюйм проти будь-яких спроб порушення. І залишити слід, свідчення про безперебійну працю за здійснення рівних прав.

Незважаючи на відстань (я на другому кінці планети, так низко, що майже випадаємо з карти світу), вихована на культурній традиції жінок, які домоглися багато прав, якими сьогодні можу насолоджуватись деяки з них це ( Вікторія Окампо, Лола Мора, Алфонсіна Сторні, Алісія Мореау де Хусто), відчуваю що співпрацьовуючи навіть з малим, так як це роблю з Gender Museum, це продовжувати будувати майбутнє в повної рівності і зростаючого гуманізму.

Габріела Фарнель
Художниця, яка народилась і проживає в Буенос-Айресі, Аргентина
gabifarnell.blogdpot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *