20170224_135325

Спонсор квітня 2017 — студенти з Китаю

Часто GENDERMUSEUM відвідують гості з інших країн. Як правило, це это активісти та активістки, студенство та журналісти. Тут вже побували гості з Великобританії, Канады, США, Франції, Іспанії, Кореї, Турції, Польщі, Італії, Японії, Германії, Австрії.

У лютому 2017 в Харкові перебували іноземні волонтери проекту “Feel Ukraine”, головною метою якого є руйнування існуючих стереотипів про Україну. Попередня хвиля проекту вже відвідувала музей раніше, та стажери залишилася в захваті. У цій групі також були волотери з інших країн (Китаю, Турції, Індонезії). Те, що вони побачили та почули в Музеї, не залишило їх байдужими. Серед них — Саммер, студентка із Китаю, яка ініціювала збір коштів на підтримку Музею. Нагадаємо, що Музей знаходитьcя у частині комунальної квартири та утримується тільки завдяки кампанії #SaveGenderMuseum.

Саммер розповіла, що вона розповіла своїм друзям у WeeChat про гендерний музей в Україні, що потребує підтримки. WeeChat — це мобільний додаток, щось середне між месенджером та соціальною мережею. Ці люди — такі ж студенти як і Саммер. «Дехто з них — це друзі моїх друзів, декого я взагалі не знаю! Але це просто чудово, що вони повірили мені та вирішили підтримати GENDERMUSEUM!» — каже вона.

Ми передали для них суверніри — 40 конвертів з поштівками, іменною подякою та українські 10 копійок як символ солідарності, адже навіть маленький внесок від кожної людини дозволяє реалізувати великі ідеї, якщо цих людей багато

Завдяки таким людям как Саммер та її друзі та знайомі GENDERMUSEUM залишається відкритим!

Марія Чорна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *