addares

Спорнсор січня 2017 — ADDARES, страховий брокер

Історія страхування в світі пов’язаний з солідарності народу проти нещастя. На початку передбачається розподіл ризику як почуття взаємної підтримки без технічної або правової основи. Наприклад, під час древніх і середньовічних зернових зберігалися в коморах дворян, які були поширені в часи дефіциту. Були часи середньовічних гільдій, що кредитують взаємодопомоги в разі хвороби, інвалідності або смерті.

Страхування сьогодні еволюціонували, щоб забезпечити належну якість життя розвиненого суспільства прогнозування ризиків. По суті, вони являють собою договір, за яким страховик стягує премію, з якої він зобов’язаний виплатити компенсацію в разі аварії відбувається.

В Іспанії щогодини 3,257 медичні процедури і користь для здоров’я, що охоплюються страхових полісів на суму 585,685 євро зроблені. А також щогодини дня, 1,1 мільйона євро заплатив зі страхування життя.

Страхова галузь сприяє внутрішні заощадження тієї чи іншої країни захищає сімейне багатство, здоров’я і життя. І, по охороні навколишнього середовища (за даними обстеження робочої сили), в кінці 2015 року, вона породила робочих місць для 156,500 працівників.

Проте, страхові продукти є складними і важкими для розуміння захисту. І ось тут ми дивимося в сторону принципу солідарності первісного incardinated в страхового брокера. Його єдина функція добре виглядати страхування, з правом покриття таким чином, щоб у разі втрати, компанія реагує платити компенсацію, на яку він зробив.

Як забезпечити задовільний результат для споживача він повинен покладатися на цього незалежного фахівця, який залишається на його боці, протягом періоду страхування, оновлення покриття, коли відбуваються зміни. І перш за все, як стверджується, в разі аварії, щоб отримати компенсацію через. Страховий брокер є ясним і прозорим, оскільки вона пояснює політику “як є”. І завжди залишається клієнтом до, під час і після інциденту. Страховка завжди краще, коли в супроводі послуг страхового брокера.

Є серцем і душею ваших відносин з страхування

Ви причина нашої роботи

Наша місія полягає в тому, щоб слухати і розуміти ваші потреби страхування шукає ідеальний баланс між заощадженнями та тихо.

  • кваліфікація, знання та досвід нашої команди.
  • Виберіть регламент серед кращих компаній в світі, ми супроводжувати вас до, під час і після страхування “зроблено для вимірювання”.
  • Наша передова технологія дозволяє нам знайти найкраще страхування для вас.
  • Після того, як сервісне обслуговування високого рівня.
  • Ми незалежні і захистити свої інтереси.
  • Ми твердо переконані, що безпека найкраще, коли в супроводі наших послуг.

Ми твердо переконані, що безпека найкраще, коли в супроводі наших послуг.

915 715 515
Calle Alberto Alcocer, 5. 1-й справа – 28036 Мадрид
addares@e2kbroker.net
addares.comfacebook.com/Addares — <а href="http://twitter.com/@addares">twitter.com/@addares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *